Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Renkli Kiremit Çatı

Renkli Kiremit Çatı

Binalarda dış görünüş önemlidir. Bu nedenle renkli çatılar dekoratif olmalıdır.
Çatı

Günümüzde ulaşılabilen en üst düzey teknolojilerle üretilen Renkli Kiremit, modern veya geleneksel tüm mimari tarzlara hitap eden farklı model, renk ve doku alternatifleri ile dayanıklı, konforlu ve estetik çatılar sunuyor. Çatıda Çığır Açan Yeni Teknoloji: Evolution Innotech (TegaLModerN ve Villa modellerinde), NOVO Protector (bazı modellerde) ve Portakal Kabuğu (sadece Diva serisi kiremitlerde) gibi üstün üretim teknolojileriyle üretilen Renkli Kiremit; yaşıtlarından daima daha genç görünür, yüksek renk şiddeti ve çevresel etkilere karşı yüksek direnç gösterir. Böylece bir “Braas” çatıyı çok uzaktan dahi kolayca fark edebilirsiniz. Suya ve dona karşı 30 YIL ürün özellikleri garantisine sahip Renkli Kiremit’i tercih ederek dünyada 40’tan fazla ülkede, birbirinden farklı iklim koşullarında faaliyet gösteren Braas’ın milyonlarca m2’lik tecrübesinin güvencesini yaşayabilirsiniz.

Renkli Kiremit Çatı

Binanın estetiğine yadsınamaz katkıları olan çatılar, aynı zamanda yaşam alanlarını her türlü iklim koşullarına karşı koruyarak hayatı daha da konforlu hale getiriyor. Binalarda tüketilen enerjinin büyük çoğunluğu doğru yalıtılmamış ya da doğru uygulanmamış çatılar nedeniyle uçup gidiyor. Türkiye’de genellikle eski eşyaların depolandığı ardiyeler olarak kendisine kullanım alanı bulan çatılar, değişen trendlerle beraber gözde yaşam alanları haline dönüşüyor.

Renkli Kiremit Çatı işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017