Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli akustik sünger, seslerin geçişlerini yüksek oranda izole eden ve akustik düzenleme sağlayan bariyerli süngerdir.

Bariyerli akustik süngerler, alt yüzeyinde düz yanmaz akustik köpük veya bondex süngerpan, üst yüzeyinde akustik labirent,piramit,yumurta gibi formlarda üretimi sağlanmaktadır.

Bariyerli akustik sünger, uluslararası standartlara üretilen ve kullanım alanlarında ses akustiğini en iyi şekilde sağlayan malzemelerden biridir. Bariyerli akustik sünger diğer süngerlerin yeterli ses kesemeyeceği mekanlarda bu süngerler ile birlikte Epdm bariyerli akustik sünger kullanılır.

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Bondex sünger iki yüzü bondex ortasına 2mm ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek ses yalıtım değerini artırmak amaçlanmıştır.

Bariyerli Akustik Süngerler

Bariyerli Akustik Sünger işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017