Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Kara Sıva & Şap

Kara Sıva & Şap

Kara sıva inşaatların kabası bittikten sonra yapılan işlemlerin ilkleri arasında yer almaktadır.

İnşaatta kara sıvadan gaye pürüzlü yapı bölgelerini düzeltmek, rutubeti engellemek veya yavaşlatmak ve duvarı dış etmenlerden korumaktır. Bu nedenle kara sıvanın bina ve yapılardaki önemi ciddi olmaktadır. Kara sıva banyolarda kullanılmamaktadır. Rutubeti geciktirme özelliği aynı zamanda dış kaplamanın veya dış sıvanın su emici özelliğine bağlı olmaktadır. Kara sıva yapımında kullandığımız birinci sınıf maddeler sayesinde su emiciliği önemli oranda düşürüp sıvıların rutubet yapabilecek kadar derinlere inmeden buharlaşma yöntemi ile yok olmalarını sağlamaktayız. Kullandığımız bu üst düzey teknik kara sıva yapımında önemli rol oynamakta, aynı zamanda yapılan işin uzun ömürlü ve daha kaliteli olmasına olanak sağlamaktadır. Kara sıva işlemini hızlı bir şekilde bitirebilmemiz yapının inşaat işlemlerinin çok fazla gecikmeden kaldığı yerden devam etmesini sağlamaktadır. Fakat işlemleri hızlı yapmak amacıylada kaliteden ödün vermemeye çalışır müşterilerimizi mağdur etmeyiz

Kara sıva işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

Kara Sıva & Şap

Ege Yapı Dekorasyon bünyesinde barındırdığı Şap hizmeti ile siz değerli müşterilierimizin memnuniyetini kazanmaktadır. İşyerleriniz, bahçeleriniz ve boş alanlarınız açısından ilk tercih olan Şap, firmamız tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.
Güvenli ve kaliteli bir şekidle hizmetler sunan Ege Yapı Dekorasyon, her zaman kaliteli işler yapmayı benimsemiştir. Şap hizmetinde her zaman kaliteli ve birinci sınıf ürünler kullanmaktayız. Genç ve dinamik kadrosuyla firmamız vizyonu doğrultusunda kaliteden ödün vermemektedir.
Şap hizmeti firmamız tarafından profesyonelce karşılanmaktadır. Attığımız şap kalitede bakımından dikkatleri üzerine çekmektedir.
Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere Telefon numaramızdan veya İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017