Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Doğal Taş Kaplama

Doğal Taş Kaplama

Doğal Taş Kaplama iç ve dış mekanların estetik görünmesini sağlamak için kullanılan panellerdir.

Doğal Taş Kaplama iç ve dış mekanların dekoratif açıdan estetik görünmesini sağlamak için kullanılan özel ve hazır taş kaplama panellerdir. Hazır olarak bulunan bu panellerin uygulaması oldukça pratikdir. Mekanınızı farklı bir görünüme sokmak için dekoratif taş kaplama panelleri kullanabilirsiniz. Dekoratif taş kaplama paneller evinizde, iş yerinizde, ofisinizde, iç ve dış cephe de yani istenilen her yerde kullanılabilmektedir. Dekoratif taş kaplama yaşantınızı zevkli tasarımlarla buluşturmaktadır.

Doğal Taş Kaplama

Doğal taş kaplama köşeli ve düzgün farklı boyutlarda ki taşlardan oluşan şık görüntülü duvar kaplamasıyla mekanlarda hem doğal hemde dekoratif bir ortam oluşturmaktadır. Dekoratif taş kaplama ile duvarlarınıza farklı ve estetik bir görünüm kazandırır. Ayrıca patlatma taş da denilen bu doğal taş kaplama son yıllarda popülaritesini gittikçe artıran kullanıldığı mekanlara zenginlik ve şıklık kazandıran, uygulaması son derece kolay ve özellikle kalite ve estetiğe önem gösteren müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen taş kaplama çeşididir.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017