Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Akustik Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger özel tasarım olarak akustik çözüm ve ses düzenleme sağlamak amacıyla tasarlanmış akustik ses yalıtım süngerlerindendir.

Akustik Zigzag Süngerler uygulandığı ortamlarda dekoratif yapısından dolayı estetik kattığı için daha çok tercih edilen akustik süngerler arasındadır.

Akustik Zigzag Süngerler kullanılmasının amaçları ortamlarda oluşan ses problemleri yani yankı, eko ve çınlama vs. ses sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilir. Akustik Zigzag Süngerler genel olarak stüdyo, akustik kabin, kayıt odası, home sinema salonu ve müzik odası gibi birçok alanda kullanılan akustik düzenleme süngeridir.

Dekoratif Akustik Zigzag Sünger

Akustik zigzag panel, görünümüyle ortamın akustiğini arttıran 26 dns yoğunlukta olup mekan içerisindeki yankıyı engelleyen akustik süngerdir. Akustik Zigzag Süngerler poliüretan ham madde ve yoğunlukları 26 DNS olarak üretilmektedir.

Dekoratif Akustik Zigzag Sünger Uygulaması

Akustik Zigzag Sünger işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017