Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger ses yalıtımı uygulamalarında çok tercih edilen akustik süngerlerden birisidir.

Akustik Yumurta Süngerler uygulandığı mekan içerisindeki akustik ses problemlerini ( yankı, eko, çınlama vs. ) ortadan kaldırmak veya en aza indirgemek amacıyla tercih edilen ses yalıtımı süngerleridir. Akustik Yumurta Süngerler yanma geciktirici, kendinden yapışkanlı veya bariyerli modelleri de isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir.

Akustik yumurta süngerler genel olarak stüdyo, müzik odası, piyano odası, ses kayıt odası ve reji gibi orta ve yüksek frekans olan ortamlarda kullanılabilmektedir. Akustik yumurta süngerler ses izolasyonu yapmazlar ancak bariyerli akustik süngerpan yardımı ile ses izolasyonu da sağlanabilmektedir.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta süngerler 100x100 cm ebatlarında 20mm, 30mm, 40mm, 50mm kalınlıklarında üretimi mevcuttur. Akustik yumurta süngerler ses yalıtımı dışında dekoratif yapısı için de tercih edilen akustik süngerlerden birisidir.

Akustik Yumurta Sünger Uygulaması

Akustik Yumurta Sünger işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017