Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Akustik Paravan

Akustik Paravan

Akustik Paravan çok amaçlı ortam bölücü olarak kullanılan ayrıca ortamdaki yankı, eko, konuşma sesleri gibi gürültüleri ortadan kaldırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Akustik paravanlar, kullanıldığı mekanlarda alanların istenildiği şekilde bölümlendirebilmek amacıyla tercih edilen akustik malzemelerdir. Akustik paravanlar ofis, iş yerleri, çağrı merkezi gibi mekanlarda sık tercih edilmektedir. Akustik paravanlar uygulandığı ortamdaki akustiğin düzenlemesi ve dekoratiflik sağlayan kumaş kaplı akustik panellerdir. Akustik paravanlar akustik kumaş renklerinde üretilebilmektedir.

Ses Geçirmez Akustik Paravan

Akustik paravanların dış yüzeyinde ses emici özellikte olan akusitk kumaş, iç yüzeyinde ise camyünü veya akustik sünger bulunmaktadır.

Akustik Paravan Uygulaması

Akustik paravanlar açık kapalı ofis çağrı merkezi ses yalıtımı uygulamalarında ses karmaşasını engellemek ve alanları istenildiği gibi bölümlemek için kullanılır.

Akustik Paravan işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017