Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Amerikan Kapı & Mobilya Kapı

Amerikan Kapı & Mobilya Kapı

Bulunduğumuz tüm kapalı mekanlarda karşımıza çıkabilecek kapı modelleri, geniş kullanım alanına sahiptir.

İç kapı denilince ülkemizde en çok tercih edilen ürünler Amerikan Kapı adı ile tabir edilen hazır panel kaplamalı kapılardır.Bu kapılar kapı ağaçlarının kapı iskeletini oluşturmasının ardından belli modellerde fabrikasyon panellerin bu iskeletin üzerine preslenmesi ile meydana gelir.Kapı bu hali ile modeline kavuşmuş olup boyanır ve yerine takılır. Mobilya kapılar zaman geçse dahi popülerliğini kaybetmeyen kapı modelleri arasında yer almaktadır. Mobilya kapılar sağlıklı olması nedeniyle evlerde çok tercih edilir. Ahşap kapı veya masif kapı adı da verilen mobilya kapılar doğal ağaç kerestelerinden sıyrıldıktan sonra mdf üzerine preslenen kaplama malzeme ile oluşturulan kapılardır. Mobilya kapı kullanan kişiler mobilya kapıları evlerin dekorasyonunu tamamladığı için tercih etmektedir.

Amerikan Kapı & Mobilya Kapı

Usulüne uygun olarak yapılmış bir Amerikan Kapı,kalite anlamında pahalı kapıları aratmayacak kadar sağlamdır.Ancak halk arasında "ucuz olduğu için kalitesizdir" ön yargısı hakimdir.Halbuki ucuz olmasının sebebi bu kapıların panellerinin fabrikasyon üretimi olmasıdır.Bu kapıların tek dezavantajı sadece model sınırlamasının olmasıdır.4 göbekli,6 göbekli,düz ve iki göbekli modelleri piyasada mevcuttur. İç dekorasyona farklı bir hava katmaya yarayan mobilya kapılarda ahşap malzeme kullanıldığı için hem sağlık açısından çok faydalı hem de görsel bir şıklık yaratmak adına idealdir. Ahşap malzeme evin nem dengesini koruduğu için mobilya kapı modelleri kullanımı hızla artış göstermektedir.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017