Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Heraklite Ahşap Yünü

Heraklite Ahşap Yünü

Celenit Heraklite, ahşap talaşı ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesi ile oluşmaktadır. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar.

Celenit Heraklite levhalar ara duvar, tavanda ses ve ısı yalıtımda kolaylıkla kullanılır. Binalar yeterli derecede, yüksek ısı ve ses izolasyonu bulunan levhalar ile izole edildiğinde %50′ye varan ısı tasarrufu sağlanır.

Celenit Heraklite levhaların gözenekli yapısı sıva tutuşunu sağlamlaştırır. Binaların çekirdek, iç ve dış (MANTOLAMA) izolasyonunda kolaylıkla kullanılır.

Celenit Heraklite

Celenit Heraklite levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de oldukça yüksektir. Okul, stüdyo, hastane, sinema, ofis, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavanda kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler. Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır.

Heraklite Ahşap Yünü Uygulaması

Celenit Heraklite levhaları kat aralarında ses ve ısı izolasyonu için kullanılırken yükseklik ve alandan kaybı önler, büyük tasarruf sağlar.

Yangına karşı olan mukavemeti ve dayanıklılığı ile bugünkü inşaatlarda en ileri sırayı almıştır. (Yanmazlık DIN B1) Ayrıca yüksek rutubet ve neme dayanıklıdır. Detaylı teknik özellikleri tabloda bulabilirsiniz.

Heraklite Ahşap Yünü işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017