Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger ses yalıtımı uygulamalarında en çok tercih edilen süngerlerdir.

Akustik Piramit Süngerler 100x100cm plaka halinde üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak özel ölçü, yapışkanlı ve bariyerli modelleri de üretilebilmektedir. Akustik Piramit Süngerler günümüzde en çok müzik odası, stüdyo, kayıt odası gibi ses problemlerinin yüksek frekans da olduğu alanlarda akustik düzenleyici görevi almaktadır.

Piramit sünger akustik özellikli ses stüdyolarında, evlerde ve endüstriyel alanda kullanılan ismini piramit şeklinden alan piramit sünger denir.

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Süngerler dekoratif yapısı dolayısıyla en çok tercih edilen akustik ses yalıtım süngerleri arasındadır. Akustik Piramit Süngerler yanmaz olarak da üretilebilmektedir. Akustik piramit süngerlerin uygulaması solid bazlı sünger yapıştırıcısı ve rulo yardımı ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

Akustik Piramit Sünger Uygulaması

Akustik Piramit Sünger işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017