Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Alçıpan Tavan

Alçıpan Tavan

Alçıpan tavanlar mevcut olan tavanınızı görsel dekoru ile havaya katarak güzel bir yaşam ortamı sağlamak için tercih edilmektedir.

Alçıpan tavanlar mevcut olan tavanınızı görsel dekoru ile havaya katarak güzel bir yaşam ortamı sağlamak için tercih edilmektedir. Alçıpan tavan talepleriniz doğrultusunda isteğiniz proje veya tasarım çözümleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Alçıpan tavanlar aydınlatma sistemleri ile evinizi yeniliği ve şık duruşu getirmektedir.

Alçıpan tavanlar odanızın, salonunuzun, mutfağınızın ve yatak odanızın yeniliklerle buluşmasını sağlamaktadır. İstenilir ise asma tavan şeklinde yapılıp üstünde kablo, tesisat boruları geçebilecek şekilde de yapılmaktadır. Yapılan asma tavanlar istenildiğinde ısı yalımı olarak da yapılır. Asma tavan ile beton tavan arasına izocam, taşyünü, strafor köpük gibi ısı yalıtım malzemelerinin yardımı ile ısı yalıtımı sağlanır.

Alçıpan Tavan

Alçıpan tavanlarda kullanılan malzeme kartonlu alçı plaka, iç yüzü alçı ve dış iki yüzü karton kaplı, seri olarak, özel boyutlarda ve belli standartlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Kartonlu alçı plaka bir iç mekan yapı malzemesidir.

Özellikleri:

Temiz, hızlı ve kolay montaj

Zaman tasarrufu

Yüksek yüzey kalitesi

Alçıpan Tavan işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017