Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Alçı Sıva & Alçıpan

Alçı Sıva & Alçıpan

Binalara hem görsel güzellik hemde kullanışlı özellikler katan alçı sıva & alçıpan günümüzde sıkça kullanılmaktadır.

Günümüzde gelişen çeşitli uygulama teknikleri sayesinde hemen hemen her yapıya uygulanabilen alçı sıva & alçıpanların tercih edilme sebebleri oldukça fazladır. Alçıpanlar yapıların zariflik ve şıklığını ön plana çıkarma özelliği sayesinde günümüzde neredeyse kullanıcılar tarafından vazgeçilemez duruma gelmiş bulunmaktadır. 

Alçı sıvalar ise genellikle kullanışlılık ve bütçeye uygun olmasıyla ilişkili olarak tercih edilmektedir. İçinnde bulunan bol sıvı miktari sayesinde yangın geciktirme özelliğine sahiptirler aynı zamanda binaları rutubet gibi dış etmenlerden uzak tutmaktadır ve koruyucu özelliğe sahiptirler.

Alçı Sıva & Alçıpan

Alçı sıvalar bazı durumlarda ısı yalıtımı amacıyla da kullanılabilmektedir. Uygulanma sırasında dikkat edilmesi gereken birçok unsura sahiptir ve bu unsurlar göz ardı edildiğinde söz ettiğimiz bütün özelliklerini kaybeden alçı sıvalar binaya sadece yük yapmakta veya yapılan alçı sıva kısa ömürlü olmaktadır. Firmamızın yaptığı alçı sıvalar hem uzun ömrülü hemde kaliteli olmaktadır.

Özellikleri:

Temiz, hızlı ve kolay montaj

Zaman tasarrufu

Yüksek yüzey kalitesi

Kullanım Alanları:

Asma tavan

Bölme duvar

Duvar giydirme

Kuru sıva duvar kaplama

Ebatlar ve Genel Özellikler:

Kalınlık: 9,5 / 12,5 / 15 mm

Ağırlık: 7-8 / 8-9 / 11-12 kg

Genişlik: 1200 mm

Uzunluk: 2000 / 2500 (standart) / 2600 / 2700 / 2800 / 2900 / 3000 mm

Paketleme: 30 / 50 / 60 adet / palet

Alçı sıva & alçıpan işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017