Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Dekoratif Çim Halı

Dekoratif Çim Halı

Dekoratif çim halılar normal çimlerin bakımı gibi zorluğu bulunmadığından ve maliyeti oldukça düşüktür.

Dekoratif çim halılar normal çimlerin bakımı gibi zorluğu bulunmadığından ve maliyeti oldukça düşük olduğundan hayatımızda dekoratif alanda yer almaktadır. Dekoratif çim halılar sentetik malzemeden üretilen granül dolgu ve polietilen iplik kullanılarak elde edilmektedir. Dekoratif çim halı diyince ilk akla halı sahalar yada futbol stadları gelsede artık bu halılar evlerin bahçelerinde de kolaylıkla uygulanmakta ve tercih edilmektedir. Dekoratif çim halılar dayanıklı ve kalite malzemelerden üretildiğinden uzun ömürlü yer döşemelerinden birisi olmuştur.

Dekoratif Çim Halı

Dekoratif çim halı uygulandığı zeminlerde doğal bir görüntü sağlamaktadır. Doğal çimler gibi kaygan değildir kayganlığı oldukça düşüktür. Dekoratif çim halılar farklı renklerde üretilmektedir bunlar; kırmızı çim halı, mavi çim halı, sarı çim halı ama en çok tercih edileni ise yeşil dir. Kullanım alanları ise artık günümüzde evlerimizin bahçesi, spor salonu, havuz kenarı, yürüyüş alanları hatta tenis kortu gibi mekanlarda da kullanılmaktadır. İşyerlerinin önünde farklılığı artırmak için yada farklı dekoratif konseptlere uyum sağlamak için renkli kullanılmaktadır.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017