Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Kartonpiyer

Kartonpiyer

Modern ev tasarımlarında oldukça rağbet gören kartonpiyerlerin yapılara şıklık kattığı tartışılmaz bir gerçektir.

Kartonpiyerler hafif ve yapılarda çeşitli bölgelerde kullanılabilen bir malzeme olduğundan evlerde, ofislerde, alışveriş merkezlerinde vb. akla gelebilecek birçok yapıda kullanıma uygun özelliktedirler. Kartonpiyerlerin uygulama işlemleri hızlı birşekilde yapılabilmektedir. Kartonpiyerlerin uygulanma işleminde müşterilerimizin en çok korktuğu noktalardan biri olan kırma,dağıtma işlemleri firmamız tarafından kesinlikle yapılmamaktadır. Çalışma prensiplerimiz tamamen müşteri odaklı olduğundan bu gibi işlem sırasında işlemin yapıldığı ortamı dağıtma veya kırma gibi işlemler firmamız tarafından hoş görülebilir şeyler arasında yer almamaktadır.

Kartonpiyer

Bazı işlemler sırasında gereklilikten dolayı yapılan bu işlemler işlem sonunda kesinlikle düzeltilmeden bitmemektedir. Kartonpiyerler günümüzde birçok çeşide sahip olduğundan müşterilerimiz genellikle kendi zevklerine uygun ve bütçe dostu ürünler bulabilmektedirler ve bu sayede genelde yaptırmakla yaptırmamak arasında kalmak için herhangi bir sebepleri olmamaktadır. Firma personellerimiz hertürlü kartonpiyer işlemleri hakkında deneyime sahip olduklarından işlemler firma çalışanlarımızı zorlamamaktadır.

Kartonpiyer işlemleri veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.