Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Alçıpan

Alçıpan Nedir?

Alçıpan iki yüzü karton kaplı iç yüzeyi alçı olan sert yapıda olarak ve özel boyutlarda belli standartlarda üretilen düz yüzeyli plakalardır.

Alçıpan iki yüzü karton kaplı iç yüzeyi alçı olan sert yapıda olarak ve özel boyutlarda belli standartlarda üretilen düz yüzeyli plakalardır. Alçıpanlar kaba inşaatı bitmiş binalarda tavan veya isteğe bağlı olarak duvarlarda kullanılabilmektedir. Alçıpanlar isteğe bağlı olarak bölme duvar, asma tavan, kuru sıva olarak da tercih edilmektedir.

Alçıpanlar düz yapısıyla ortama güzel bir görüntü çıkarmakla beraber temizliği de kolay plakalardır. Alçıpanlar yanmazlığı ve dayanıklılığı ile binaların yeni tercih edilen malzemesi olmuştur. İnsan yaşamını tehdit etmiyen bu plakalar doğal olarak oluşan alçı taşı ve iki mol su içeren Kalsiyum Sülfat minarelleridir. Alçıpanlar dekoratif olarak da tasarlanmaktadır.

Alçıpanlar duvar kaplama, asma tavan, bölme duvar olarak da kullanılmaktadır. Alçıpanların genel olarak tercih edildiği alanlar ise Büro, Ofis, Hastane, Sanayi, Restaurant, Spor Salonu, Alışveriş Merkezi, Banka, Mağaza, Ev, Metro, Konferans Salonu, Fabrika gibi bir çok alanda tercih edilirler.

Alçıpan

Alçıpanların özellikleri ise betonarme, asmolen, ahşap, çelik gibi her türlü döşemenin altına uygulanabilir. Alçıpanların ayrıca ısı ve ses yalıtımı yapma gibi bir özelliği de bulunmaktadır. Tavandaki aydınlatma için dekoratif çözümler sunmaktadır.

Özellikleri:

Temiz, hızlı ve kolay montaj

Zaman tasarrufu

Yüksek yüzey kalitesi

Kullanım Alanları:

Asma tavan

Bölme duvar

Duvar giydirme

Kuru sıva duvar kaplama

Alçıpan işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017