Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger, orta ve yüksek frekanslardaki seslerin emilimi, çınlamanın engellenmesi, iç mekanlarda akustiğin sağlanması amacıyla tercih edilen antibakteriyel akusik ses yalıtım süngeridir.

Basotect melamin köpükler açık gözenekli ve bakteri üretmez şekilde üretilmektedir. Basotect melamin süngerler hastane, ofis, çağrı merkezi, okul gibi mekanlarda tercih edilen akustik düzenleme malzemelerinden birisidir.

Basotect melamin süngerler kendinden yanmazlık özelliği olan bu süngerler istenildiği takdirde bariyerli ve kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir. Basotect Labirent Sünger, Alman Basf Basotect firmasının özel üretim yaptığı süngerleridir.

Dekoratif Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Süngerler yangına karşı dayanıklı alev almaz, beyaz veya açık gri renk seçeneklerinde değişik formlarda üretilmektedir.

Dekoratif Basotect Melamin Sünger Uygulaması

Basotect Melamin Sünger işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017