Özel Ürün Tasarlama
Proje Detaylandırma
Çizim ve Görsel Detay
Tadilat ve Dekorasyon
Ses ve Akustik İzolasyon
Anahtar Teslim Hizmetleri
Ofis İrtibat : 0232 457 15 35
Dekorasyon Destek : 0531 253 03 35
dekorasyon@egeakustik.com.tr
Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan birçok ses yalıtım süngerlerinin sıkıştırılıp yüksek ses kesici sünger haline getirilmesidir.

Bondex Süngerpan farklı birçok ses yalıtım süngerlerinin küçük parçalar haline getirilip ardından sıkıştırılıp yüksek ses kesici sünger haline getirilmesidir. Süngerler özel makineler yardımıyla parçalanır ardından farklı yoğunluklar elde edecek şekilde sıkıştırma işlemi yapılır ve daha sonra kesme işlemi yapılır. Tüm bu işlemlerin sonunda duvar tavan ve zeminde istenmeyen ses geçişlerini engellemimizi sağlar.

Bondex Süngerpan 100, 120 ve 150 dansite, 1 - 2 - 3 ve 5 cm kalınlıkta süngerpanlarımız bulunmaktadır. Süngerpan kolay uygulanan ses yalıtım süngeridir. İstanbul ses yalıtım firması olarak süngerpan fiyatı verebildiğimiz gibi uygulama hizmetide yapmaktayız. Süngerpan uygulamasında solid bazlı özel sünger yapıştırıcı kullanmaktayız. Diğer yapıştırıcılar malzemeye zarar vermektedir bunun için sizede özel sünger yapıştırıcısı önermekteyiz. Malzemenin uygulanacağı alanın temiz olduğundan emin olduktan sonra çok yoğun olmayacak şekilde yapıştırıcı sürüp ardından malzemeyi uyguluyoruz. Genellikle duvarda yapılan ses yalıtım uygulamasında süngerpandan sonra arada boşluk kalacak şekilde karkas kullanıp üzerine alçıpan uygulayıp ondan sonra ağır ses kesici bariyer kullanıyoruz son olarak tekrar alçıpanla yüzeyi örterek %85- 90 arasında ses kesim garantisi sunuyoruz.

Ses Kesici Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan nerede kullanılır ? Süngerpan ses kesimi sağlamak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Ancak sıcaklık dayanımı yüksek olmadığı için ısının yüksek olduğu bölgelerde ses kesimi sağlamak istediğinizde bariyerli yanmaz akustik süngerleri tercih etmelisiniz. Jeneratör odası, ev ses yalıtımı, iki duvar arası ses geçişleri, tavandan gelen sesleri engellemek için zeminde yapılan uygulamalarda kısaca tüm ses geçişlerini önlemek istediğiniz kısımlarda kullanabilirsiniz. Süngerpan akustik bir malzeme olmayıp düşük yoğunluğu daha çok kopmaya meyilli olduğundan yüzeyi alçıpan veya diğer ses yalıtım malzemeleriyle kapatılmalıdır.

Bondex Süngerpan Uygulaması

Bondex Süngerpan işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Akustik Panel - Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.tadilatfirmasi.net sitesine aittir. copyright © 2015 - 2017